• Support@ZigmaCrypto.com
    ایمیل ما
  • 021-22231402
    تلفن تماس
  • 8 صبح الی 17 عصر
    ساعت کاری

قوانین استفاده از خدمات سایت

این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی زیگما کریپتو دات کام و هر کاربری است به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت زیگما کریپتو باید این قوانین را به طور کامل بخواند و متوجه شود و بپذیرد. این حق برای سایت ما محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.
 
استفاده از هرگونه امکانات زیگما کریپتو - ثبت نام - خرید - فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید اجازه استفاده از امکانات زیگما کریپتو را ندارید.
طرفین قرارداد سایت اینترنتی زیگما کریپتو دات کام و به عنوانی دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.
 
مفاد قرارداد:
تعاریف و واژگان:
1-زیگما کریپتو سایت اینترنتی می باشد که تحت همین دامنهZigmaCrypto از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.
2-کاربر کسی است که بنابه اراده ی خود از سایت زیگما کریپتو دات کام بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت استفاده می کند.
3-ارز الکترونیکی مانند وب مانی - پی پال - پرفکت مانی - بیت کوین یک ابزار مالی بدون بهره است که مورد خرید فروش قرار می گیرد و از آن می توان در سایت های پذیرنده به عنوان یک حواله ی پولی یا ژتون ارزش دار استفاده کرد.
4-ارز الکترونیکی مورد قبول آنهایی است که در سایت زیگما کریپتو لیست شده و مورد پذیرش سایت زیگما کریپتو برای خرید و فروش می باشد.پرداخت وجه عبارت است از انتقال وجه - ریالی یا دلار - یا به صورت معادل ارز الکترونیکی از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه.
5-روش پرداخت عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در زیگما کریپتو مجاز شمرده شده است. پرداخت می تواند توسط ارز الکترونیکی یا انتقال بانکی حضوری یا اینترنتی یا توسط کارتهای شتابی از درگاه بانکی زیگما کریپتو و یا انتقال بین المللی بانکی از طریق سوییفت یا دیگر روش های پرداخت باشد.
 

زیگما کریپتو خدمات زیر را برای کابر فراهم می سازد:
- تبدیل یک ارز الکترونیکی به ارز الکترونیکی دیگر با نرخ تبدیل معین و کارمزد معین و حداقل و حداکثر معین.
- فروش ارز الکترونیکی به کاربر و دریافت مبلغ معینی وجه پول رایج از وی.
- خرید ارز الکترونیکی از کاربر و پرداخت مبلغ معینی وجه رایج به وی.
- زیگما کریپتو خدمات خود را برای هر ارز الکترونیکی که در سایت لیست شده است و ممکن است طبق شرایط مختلف و به دلخواه زیگما کریپتو تغییر نماید به هر کاربر که بخواهد و منع قانونی نداشته باشد ارائه می کند.
 

با استفاده از خدمات زیگما کریپتو کاربر می پذیرد که:
1 - کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت زیگما کریپتو کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند
2 - کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده می باشد.
3 - زیگما کریپتو از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان و احراز نشده، معذور است.
4 - حداقل سن برای ثبت نام ، احراز هویت و فعالیت در زیگما کریپتو 18 سال تمام می باشد.
5 - قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر ( حساب بانکی اجاره ای ، اطلاعات کاربری و...) درصورت محرز شدن , موجب مسدود شدن حساب کاربری ، و هرگونه عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد .
6 - قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند و وب سایت اطلاع رسانی در موارد تغییر اعلام می نماید و کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان هر خرید می باشد.
7 - کاربر موظف است قبل از ورود به درگاه و پرداخت ارز یا ریال خود ، پیش فاکتور ارائه شده را با دقت مطالعه کند و با آگاهی کامل سفارش و قوانین را تایید و وارد درگاه شود . در صورت اعتراض به کسر کارمزد یا نا آگاهی ، سایت زیگما کریپتو هیچ مسئولیتی درباره اشتباهات کاربر را نمی پذیرد.
8 - کاربر موظف است از طریق کارت هایی که در سایت ثبت و تایید شده اند خرید نماید ، در صورت خرید با کارت ثبت نشده و تاخیر در انجام تراکنش متوجه کاربر خواهد بود و زیگما کریپتو هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.
9 - درصورت خرید با کارت های بانکی غیر مجاز که متعلق به شما نباشد و یا برگشت وجوه به حساب مبدا کاربر ، زیگما کریپتو موظف به دریافت اطلاعات حساب اصلی و صاحب حساب و (در صورت صلاحدید ، زیگما کریپتو  میتواند درخواست نامه قضایی داشته باشد)  و عودت وجه طی 48 تا 72 ساعت کاری بعد از دریافت اطلاعات می باشد.  
10- کاربر موظف است سفارش خود را با دقت کامل ثبت نماید ، در صورت هرگونه اشتباه، امکان لغو ، برگشت وجه یا ارز امکان پذیر نمی باشد.
 11 - اگر مبلغ واریزی کاربر به سایت ( چه ریالی و چه رمز ارز و..) از منابع دارای ابهام باشد ، سایت میتواند مورد فوق را به پلیس فتا اعلام نموده و اطلاعات شخص مذکور را در اختبار پلیس محترم فتا قرار دهد .
12-سفارش هایی که از طرف سایت انجام شده و شماره تراکنش یا پیگیری آن ثبت شده است به منزله تکمیل سفارش می باشد و از سوی سایت انجام شده است. در صورتی که ادرس کیف پول ارز یا شماره شبای ارسالی اشتباه باشد، مسئولیت آن متوجه خود کاربر می باشد و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به ارسال مجدد، تاخیر یا برگشت سفارش را ندارد.
13- کاربر برای دریافت ریال ، باید شماره شبای خود را ثبت کند ، در صورت ثبت شماره شبا به اسم افراد دیگر مسئولیت واریز وجه با خود کاربر می باشد. 
   13-1 زیگما کریپتو واریز ریالی به حساب کاربران را حداکثر تا یک روز کاری در سه بازه ی زمانی ارسال و شماره پیگیری در تراکنش مربوطه درج می شود. 
   13-2 در صورتی که واریز های ریالی برای کاربران به علت محدودیت های بانکی ، سقف واریزی و دلایل دیگر با تاخیر زمانی انجام شود ، کاربر نمی تواند غیر از ادعای عدم دریافت ریال از سوی زیگما کریپتو، هیچگونه ادعا و یا درخواست دیگری از قبیل لغو کردن تراکنش و یا درخواست مبلغ بیشتری نماید. 
14- در صورتی که کاربری چندین سفارش دریافت ریال در روز داشته باشد امکان دارد تمام واریز ها در قالب یک تراکنش ریالی برای شبای مقصد واریز شود.
15-فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر از جمله شماره تماس ثابت - آی پی  - کارت شناسایی با تصویر - کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد  مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.
16- سایت زیگما کریپتو مجاز است برای اطمینان از صحت تراکنش ها از کاربران اطلاعات بیشتری برای احراز هویت شخص و تراکنش های کاربر را درخواست کند.
17-نرخ تبدیل و قیمت تبدیل ارزهای الکترونیکی مختلف توسط زیگما کریپتو تعیین می شوند و در روی سایت توسط کلیه ی کابران قابل مشاهده خواهند و در هنگام سفارش نیز مبلغ دریافتی کاربر بعد از تکمیل سفارش با کسر کارمزد ها و با اعمال نرخ تبدیل به طور کامل و شفاف و دقیق به وی نمایانده می شوند و کارمزد های دریافتی در فاکتور ارتباطی با کارمزد های شبکه ندارند.
18-تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار زیگما کریپتو خواهد بود و سایت زیگما کریپتو می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.
19-هر گونه کارمزد ، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم یا ارز الکترونیکی به کاربر تحمیل نماید فقط و فقط بر عهده ی کاربر خواهد بود و زیگما کریپتو هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.
20- سایت زیگما کریپتو میتواند به صلاحدید پلیس محترم فتا ، آدرس والت کاربر مورد نظر را  جهت خرید و فروش در سایت مسدود نماید .
21- معادل ریالی ارزهای فروخته شده به زیگما کریپتو در اولین روز اداری، روزانه سه بار از طریق سیستم پایا واریز می گردد و کاربران با توجه با بازه ی زمانی بانک حساب خودشان معادل ریالی را دریافت می کنند. در ساعات غیر اداری یا تعطیل واریز ریالی انجام نمی شود و در شروع اولین روز کاری در لیست واریزی ها قرار می گیرند.
22- زیگما کریپتو هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر، زمان بندی سایت مقصد در دریافت ، و یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز الکترونیکی یا بانک پذیرنده نمی پذیرد.
23- اگر تحت شرایطی زیگما کریپتو، اشتباهاً وجوه یا ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز است ؛مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص زیگما کریپتو نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود.
24- بعد از ثبت نام در زیگما کریپتو امکان تغییر آدرس ایمیل ، نام کاربری و سایر موارد ثبت شده وجود نخواهد داشت ، لطفا در زمان ثبت نام دقت کافی به عمل آورید .
25- زیگما کریپتو هیچگونه ارتباطی با سایت ها و یا ابزارهای شرط بندی ندارد و در صورت استفاده  کاربران با اینگونه سایت ها ، حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد.
26- کاربر می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی و سایت زیگما کریپتو تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند ، در صورت نقض قوانین ، سوء استفاده مالی و غیر مالی و هرگونه فعالیت مشکوک ، حساب کاربری فرد مربوطه مسدود و اطلاعات هویتی و مالی کاربر از طریق مراجع قانونی پیگیری قضایی و کاربر بدون قید و شرط متعهد به جبران خسارت خواهد بود.
27- هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با زیگما کریپتو به عهده ی خود کاربر خواهد بود و زیگما کریپتو هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.
 

کاربر می پذیرد که جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت و گزارش تراکنش مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق مطالب فاکتور خرید یا فروش ارائه شده و بند های قرارداد و قوانین فوق هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگر عملا و لسانا از سایت زیگما کریپتو  - مدیران - کارمندان - و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.

هم اکنون حساب خود را در زیگما افتتاح کنید

حساب را به صورت رایگان باز کنید و شروع به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید